Milí zákazníci, e-shop aktuálně funguje do odvolání v omezeném režimu. Všechny vytvořené objednávky se balí jedenkrát do týdne a to v vždy ve středu. Pokud by byla vaše objednávka akutní, napište mi prosím email na barca@baratvori.cz. Děkuji za pochopení, B.

Pečetidlo Mini srdíčko

325 Kč
Skladem

Celokovové pečetidlo se vzorem Mini srdíčko na výrobu pečetí. Zkrášlete svá svatební oznámení, přání k narozeninám či milostná psaní. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

  • Průměr pečetidla je 12mm
  • Mosazné pečetidlo
  • Vhodné na balíčky objednávek, dárky či obálky
Můžeme doručit do:
16.6.2023
Kategorie: Pečetidla
Velikost: 12mm
Motiv: Láska

Zkrášlete svá svatební oznámení, přání k narozeninám či milostná psaní. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

 

Na výrobu jedné pečetě budete potřebovat 3-4 čtyři voskové peletky. Peletky rozehřejete ve lžičce na tavení vosku nad svíčkou. Ve chvíli, kdy je vosk rozteklý, ho můžete aplikovat na vámi vybraný povrch (papír, plech, sklo aj.). Než vám vosk ztuhne, položte na něj pečetidlo. Lžičku můžete očistit papírovým kapesníkem. Dávejte však pozor, lžička je velmi horká.

 

Velikost kovového pečetidla je 12mm v průměru. Pečetidlo je celokovové.