Milí zákazníci, e-shop aktuálně funguje do odvolání v omezeném režimu. Všechny vytvořené objednávky se balí jedenkrát do týdne a to v vždy ve středu. Pokud by byla vaše objednávka akutní, napište mi prosím email na barca@baratvori.cz. Děkuji za pochopení, B.
Limitovaná edice

Pečetidlo Mini Vlaštovka

325 Kč
Skladem

Kovové pečetidlo s rukojetí se vzorem Vlaštovka na výrobu pečetí. Zkrášlete svá svatební oznámení, přání k narozeninám či jmenovky. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

  • Průměr pečetidla je 12mm
  • Dřevěná vyměnitelná rukojeť
  • Vhodné na balíčky objednávek, dárky či obálky
Můžeme doručit do:
16.6.2023
Kategorie: Pečetidla
Hmotnost: 0.03 kg
Velikost: 12mm
Motiv: Symbol

Zkrášlete svá svatební oznámení, přání k narozeninám či jmenovky. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

 

Na výrobu jedné pečetě budete potřebovat 3-4 čtyři voskové peletky. Peletky rozehřejete ve lžičce na tavení vosku nad svíčkou. Ve chvíli, kdy je vosk rozteklý, ho můžete aplikovat na vámi vybraný povrch (papír, plech, sklo aj.). Než vám vosk ztuhne, položte na něj pečetidlo. Lžičku můžete očistit papírovým kapesníkem. Dávejte však pozor, lžička je velmi horká.

 

Velikost kovového pečetidla je 12mm v průměru. Pečetidlo má dřevenou, vyměnitelnou šroubovací rukojeť ve světle modré barvě.