Do 14. července jsem mimo dosah. Všechny objednávky vytvořené do té doby budou zabaleny a odeslány v pondělí 15. července. Děkuji za pochopení, B.

Pečetidlo Mini vločka

325 Kč
Skladem

Kovové pečetidlo s rukojetí se vzorem Mini vločka na výrobu pečetí. Zkrášlete svá svatební oznámení, přání k narozeninám či jmenovky k vánoční tabuli. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

  • Průměr pečetidla je 12mm
  • Dřevěná vyměnitelná rukojeť ve světle modré barvě
  • Vhodné na balíčky objednávek, dárky či obálky
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Kategorie: Pečetidla
Hmotnost: 0.05 kg
Velikost: 12mm
Motiv: Zima

Zkrášlete svá svatební oznámení, přání k narozeninám či jmenovky k vánoční tabuli. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

 

Na výrobu jedné pečetě budete potřebovat 3-4 čtyři voskové peletky. Peletky rozehřejete ve lžičce na tavení vosku nad svíčkou. Ve chvíli, kdy je vosk rozteklý, ho můžete aplikovat na vámi vybraný povrch (papír, plech, sklo aj.). Než vám vosk ztuhne, položte na něj pečetidlo. Lžičku můžete očistit papírovým kapesníkem. Dávejte však pozor, lžička je velmi horká.

 

Velikost kovového pečetidla je 12mm v průměru. Pečetidlo má dřevenou, vyměnitelnou šroubovací rukojeť ve světle modré barvě.