Milí zákazníci, e-shop aktuálně funguje do odvolání v omezeném režimu. Všechny vytvořené objednávky se balí jedenkrát do týdne a to v vždy ve středu. Pokud by byla vaše objednávka akutní, napište mi prosím email na barca@baratvori.cz. Děkuji za pochopení, B.
Limitovaná edice

Pečetidlo Velikonoční kraslice

450 Kč
Skladem

Mosazné oválné pečetidlo s rukojetí s vlastním autorským vzorem Velikonoční kraslice na výrobu pečetí. Zkrášlete své darované dárky či balíčky pro koledníky. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí, přidá nevídanou eleganci.

  • Velikost pečetidla na šířku je 30mm
  • Dřevěná vyměnitelná rukojeť
  • Vhodné na balíčky s nadílkou, přání, dopisy či výrobky (marmelády, balené sušenky aj.)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Kategorie: Pečetidla
Hmotnost: 0.2 kg

Zkrášlete balení dárků či velikonočních nadílek. Fantazii se meze nekladou a doplnění vašich výrobků či dárků pečetí přidá nevídanou eleganci.

 

Na výrobu jedné pečetě budete potřebovat 3-4 čtyři voskové peletky. Peletky rozehřejete ve lžičce na tavení vosku nad svíčkou. Ve chvíli, kdy je vosk rozteklý, ho můžete aplikovat na vámi vybraný povrch (papír, plech, sklo aj.). Než vám vosk ztuhne, položte na něj pečetidlo. Lžičku můžete očistit papírovým kapesníkem. Dávejte však pozor, lžička je velmi horká.

 

Velikost kovového pečetidla je 30mm na šířku. Pečetidlo má dřevenou, vyměnitelnou šroubovací rukojeť.